Regulamin

Regulamin serwisu Petworld.pl

1. Za treść ogłoszeń odpowiada dodający.

2. Dodane mogą być tylko ogłoszenia tematyczne, czyli muszą być związane ze zwierzętami, ptakami, gadami, rybami, pająkami itd. Mogą być to ogłoszenia kupna, sprzedaży, zamiany, poszukiwania, oddania za darmo, wykonania konkretnych usług itd. Ogłoszenia nie mogą być sprzeczne z obowiązującym prawem oraz normami społecznymi.

2.1 Dodawanie wielu ogłoszeń o tej samej zawartości nie jest dozwolone. Takie ogłoszenia nie przejdą moderacji i zostaną usunięte.

3. Dodawanie ogłoszeń:

3.1 Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. W celu dodania ogłoszenia należy założyć darmowe konto. W tym celu należy podać mail, na który przyjdą dane niezbędne do logowania oraz wybrać sobie nazwę użytkownika, która będzie widoczna w serwisie. Na podany przy rejestracji mail mogą być wysyłane wiadomości od osób zainteresowanych ogłoszeniami, ale nie będzie on widoczny na stronie.  Jeśli jednak dodający ogłoszenie użyje tego maila dodając ogłoszenie, będzie on widoczny.

3.2 W obrębie jednego konta, można dodawać dowolną ilość ogłoszeń.

3.3 Konta, w obrębie których nie zostanie dodane żadne ogłoszenie, lub ogłoszenie wygaśnie, będą kasowane.

3.4 Ogłoszenia są moderowane, czyli przed publikacją są sprawdzane przez moderatora.

3.5 Do każdego ogłoszenia musi być dodane przynajmniej jedno zdjęcie. Brak zdjęcia powoduje, że ogłoszenie nie zostanie opublikowane i będzie usunięte.

3.6 Do każdego ogłoszenia może być dodanych kilka zdjęć.

3.7 W przypadku nie podania ceny, ogłoszenie będzie automatycznie oznaczone napisem ZA DARMO

4. Kasowanie ogłoszeń:

4.1 Ogłoszenie można skasować w dowolnym momencie. W celu skasowania ogłoszenia należy zalogować się na swoje konto i naciskając ikonę kosza, skasować ogłoszenie.

5. Edycja ogłoszeń:

5. 1 Ogłoszenie można edytować  w dowolnym momencie. W celu edytowania ogłoszenia należy zalogować się na swoje konto i naciskając ikonę ołówka, edytować ogłoszenie. Po edycji ogłoszenia, staje się ono niewidoczne i oczekuje na przegląd przez moderatora.

6. Wygasanie ogłoszeń:

6.1 Ogłoszenia wygasają po określonym przez dodającego czasie, lub w chwili usunięcia ich przez dodającego ogłoszenie, co może mieć miejsce w dowolnej chwili.

Korzystanie z serwisu Petworld.pl oznacza akceptację regulaminu.


Polecane