Ogłoszenie:

Drakuś, zrównoważony, fajny psiak szuka domu!

dodano: 2020.09.19 ważne do: 2020.11.18 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Drakuś, zrównoważony, fajny psiak szuka domu!

Drakuś został zabrany z likwidowanego Schroniska Azorek. Gdyby nie to, zostałby przewieziony do innego schroniska i prawdopodobnie uśpiony z uwagi na jego agresję, jaką wtedy przejawiał.
Aktualnie Drakuś przebywa w Domu Tymczasowym, gdzie pod okiem behawiorysty przeszedł niesamowitą metamorfozę - zresztą sami zobaczcie na zdjęciach poniżej! Teraz Drakuś kocha ludzi i jest GOTOWY DO ADOPCJI.
Drakuś jest jeszcze młody, ma ok.4 lat. Jest nieduży, sięga do połowy łydki. To kochany psiak, który w swoim życiu już wiele przeszedł. BARDZO dobrze dogaduje się z innymi psami, wskazany dom, gdzie jest już inny pies. Z kotami również nie powinno być problemu, natomiast szukamy domu bez małych dzieci.

Jego behawiorysta pisze o nim:
Drako jest dość enigmatycznym psem, ale spodobało mu się życie z człowiekiem.
Idealny partner życiowy dla niego i współtowarzysz wędrówek to człowiek który ma pojęcie o psach, który będzie pamiętał o jego przeszłości i będzie w dalszym ciągu pracował nad jego zrozumieniem ludzi. Miewa czasem jeszcze stany lękowe, kiedy jest blisko ludzi i wtedy, gdy człowiek jest niepewny lepiej go odesłać i zawołać ponownie.
Pozwala się już dotykać po całym ciele. Lubi dotyk i pieszczoty. Akceptuje domowe zasady. Czeka grzecznie na jedzenie, spacery.
Drako nie jest uciążliwym psem, nie brudzi, nie ujada, nie wymusza jedzenia, nie domaga się pieszczot, mistrz świata w chodzeniu na luźnej smyczy. Ma złe skojarzenia z samochodami ciężarowymi (potrafi szczekać jak przejeżdżają). Ogólnie to naprawdę miły jegomość.
Wiem, że biorąc pod uwagę jego przeszłość zabrzmi to dziwnie, ale jest spokojny i zrównoważony. Nie zaczepia innych psow ani ludzi. Jest na drugim końcu skali od psów reaktywnych. Kręcą go mysie norki ;) Lubi szukać i wąchać na spacerach. Nie jest psem, który musi się wybiegać, ale dzielnie towarzyszy mi w kilkukilometrowych spacerach. Miał kiedyś uraz ogona, ale jest zagojony. Jego ruchy ogona są krótkie i wyglądają na nerwowe. Ale on w ten sposób też okazuje radość. Rzadko kiedy można zobaczyć u niego pełny ruch ogona na boki.

Drakuś przebywa w DT w Głogowie na Dolnym Śląsku, ale w razie potrzeby pomożemy w transporcie.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa.

Kontakt w sprawie adopcji:
505 110 564, 737 636 273
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.