Ogłoszenie:

[Do adopcji]: Benji - ewidentnie domowy kotek!

dodano: 2020.06.17 ważne do: 2020.12.14 wyświetleń: 121
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
‼️Nowy podopieczny‼️Benji, czyli kot z Konstantynowa.

Kota widywałam kilkakortnie w Konstantynowie przy głównej ulicy. Z reguły siedział na ulicy i jadło coś, co kupili mu przechodnie albo wystawiły panie z pobliskiego sklepu.
Myślałam, że kot jest bezdomny i przybłąkał się w to miejsce. Jednak okazało się, że mieszka po sąsiedzku, ale najwyraźniej jego właściciele uznali, że najodpowiedniejszą formą trzymania kota jest wypuszczanie go na jedną z najwiekszych ulic Konstantynowa. Trochę to dziwne, zwłaszcza, że podobno wcześniej znaleźli go w lesie i wydawałoby się, że skoro już raz go uratowali, to będą chcieli o niego zadbać.
Na wszelki wypadek zostawiłam jednak swój numer telefonu paniom ze sklepu – na wypadek, gdyby jednak potrzebował pomocy.
I któregoś dnia panie zadzwoniły z informacją, ze właścicielka stwierdziła “że jak chcą, to mogą go sobie zabrać”.
Chcieliśmy.
Kot trafił pod opiekę naszej fundacji, a ja wreszcie mogę spokojnie przejechać tą ulicą, bez nerwowego rozglądania się, czy gdzieś nie leży potrącony.
Kotek jest cudownym, bardzo przyjaznym i ewidentnie domowym kotem.
W naszej fundacji zajmujemy się głównie psami i nie mamy warunków dla kota. Nasze koty przebywają w bezpiecznym miejscu: zaprzyjaźnionym hotelu, po bardzo preferencyjnych stawkach.
Potrzebujemy wsparcia na opłacenie dla Benjiego kastracji, profilaktyki zdrowotnej i pobytu w hotelu do czasu adopcji.

Szukamy mu najlepszego domu. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Informacje dodatkowe:
Nierasowy
Kontakt
Fundacja Azył
ul. Al. Kościuszki 1, Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.