Ogłoszenie:

Elza i Havana potrzebują domu. Dasz im go?

dodano: 2020.04.24 ważne do: 2020.10.21 wyświetleń: 182
Szczegóły ogłoszenia:
Każda z nas ma ok. 1,5 roku. Mieszkałyśmy wspólnie w jednym domu. Niestety, pewnego dnia nasi opiekunowie postanowili się nas pozbyć. Zostałyśmy wyrzucone w szczerym polu.

Było bardzo zimno, więc ogrzewałyśmy się nawzajem tuląc się do siebie. Jednak wciąż doskwierał nam głód. Chociaż byłyśmy przerażone i zagubione, postanowiłyśmy wyruszyć dalej, w poszukiwaniu pokarmu.Wiedziałyśmy, że jeśli tego nie zrobimy – umrzemy.

Już dawno straciłyśmy nadzieję, że ludzie, których uznawałyśmy za swoją rodzinę, wrócą po nas.

Odnalazłyśmy drogę do miasteczka i przeniosłyśmy się tam z nadzieją na znalezienie czegoś do jedzenia.

Niestety, tam też większość ludzi nas przeganiała, czasami ktoś się zlitował i rzucił nam kawałek bułki.

W końcu zostałyśmy zauważone przez kogoś, komu nasz los nie był obojętny i trafiłyśmy do hoteliku dla psów. Byłyśmy już wtedy bardzo wychudzone i wyziębione.

Ponieważ jesteśmy ze sobą bardzo zżyte, szukano dla nas wspólnego domu, żeby nie narażać nas na kolejny stres i tęsknotę za sobą. Wiemy jednak obie, że osobno mamy większe szanse na adopcje. Dlatego, jeśli chcesz zaadoptować choćby jedną z nas – zadzwoń.

Obie jesteśmy kochane i przyjazne. Uwielbiamy kontakt z człowiekiem, spacery i zabawy. Na swoje wymarzone domy, czekamy w hoteliku w okolicach Łodzi.

Kontakt w sprawie adopcji: 503 161 751 . Możliwość pomocy w transporcie do nowego miejsca zamieszkania, na terenie całej Polski.
Kontakt
Ewelina
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.