Ogłoszenie:

6 miesięczne SZCZENIAKI szukają domu, choćby tymczasowego!

dodano: 2019.12.21 ważne do: 2020.02.19 wyświetleń: 125
Szczegóły ogłoszenia:
6 miesięczne SZCZENIAKI szukają domu, choćby tymczasowego!

Pieski zostały zabrane z miejsca,gdzie przebywały w złych warunkach (spały na gołym betonie) wśród swoich odchodów. Podobno są rodzeństwem. Od urodzenia nie wychodziły na spacer. Psy mają około 6 miesięcy, jest to samiec (czarny) Poker i samiczka (biała) Koka .Kontakt z człowiekiem ograniczał się tylko do rzucenia im byle jakiego jedzenia. Nie poznały czułości, głaskania,  a ruch ręki je paraliżuje, jednak  powoli się przekonują do człowieka - podchodzą nieśmiało po smaczki i jedzą z ręki. Gdy zostają same,to widać,że tak naprawdę są to wesołe psiaki,merdające wysoko ogonem,które bawią się między sobą.
Szukam chociaż domu tymczasowego dla czarnego pieska,gdyż jedynie co mogłam zrobić,to je zabezpieczyć i  zapewnić im ocieploną budę (koce, słomę), kojec z trawą, codzienny ciepły posiłek. Nie wiem, czy biała sunia miała już pierwszą cieczkę, dlatego trzeba je odizolować zanim zostanie ona wysterylizowana. Pieski są zżyte ,ale przez to trudniej je zsocjalizować z człowiekiem. Czarny piesek nie może zostać dłużej tu,gdzie jest,gdyż miał być tylko tutaj przez 2 dni i potem trafić do DT,ale niestety DT się wycofało z powodu braku miejsc. Gdy Czarny piesek znajdzie chociaż dom tymczasowy,to Biała Sunia prawdopodobnie od razu zostanie zabrana do  domu i tam będziemy z nią pracować. Czarny piesek jest spokojny, uroczy, nie wykazuje w ogóle agresji w stosunku do człowieka. Jest też trochę lękliwy,ale to przez to,że nie poznał człowieka z tej dobrej strony. Piesek będzie docelowo do kolan.

Wszelkie pytania prosze kierować telefonicznie, nie odpowiadamy na wiadomości mejlowe/wysłane za pomocą formularza kontaktowego podanego na stronie.
507 415 468, 665 158 238
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.