Ogłoszenie:

[Do adopcji]: Dalik - potrzebuje znów poczuć radość po tragedii!

dodano: 2019.12.10 ważne do: 2020.06.07 wyświetleń: 93
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kotek Dalik został zupełnie sam, kiedy jego pan umarł. Wcześniej był też drugi kot – kumpel, z którym nasz Kot był bardzo zaprzyjaźniony.
Był jeszcze pies, którym szczęśliwie zaopiekowała się rodzina. Kotami nie bardzo miał się, kto zająć.
Kiedy zostały po śmierci pana zupełnie same, wspierały się w kociej niedoli. Razem spały w opuszczonej stodole i dzięki temu pewnie było im troszkę cieplej.
Początkowo dokarmiała je sąsiadka ale ponieważ sama miała kilka zwierzaków, na stałe nie mogła ich przygarnać.
Koty po śmierci pana były zupełnie zdezorientowane. Chodziły wokół opuszczonej posesji i rozpaczliwie miałczały.
Niestety pewnego dnia, drugi kot zniknął. Sąsiedzi podejrzewają, że mogło przydarzyć mu się coś złego. My wolimy myśleć, że może ktoś go przygarnął?
Nie chcieliśmy jednak ryzykować, że któregoś dnia drugi kot również przepadnie bez wieści i jak tylko dowiedzieliśmy się o jego sytuacji postanowiliśmy się nim zaopiekować.
Tym bardziej, że kiedy przyjechaliśmy na miejsce Kot stał i tak rozpaczliwie nawowływał swojego przyjaciela, że nie mogliśmy go zostawić samego w jego rozpaczy: najpierw stracił do i swojego pana, później zwierzaki, z którymi sie wychowywał i z którymi był zaprzyjaźniony.
Kot jest zupełnie zdezorientowany, ale to bardzo miły, domowy kot, więc jeśli tylko znajdzie dobry dom z pewnością szybko zapomni o smutnych chwilach.
Wciąż liczymy, że drugi kot wróci, w takim wypadku również jego przejmiemy pod opiekę.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Informacje dodatkowe:
Nierasowy
Kontakt
Fundacja Azył
ul. Al. Kościuszki 1, Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.