Ogłoszenie:

Wikuś, grzeczny psiak kochajacy całym sercem, adoptuj go!

dodano: 2019.11.27 ważne do: 2020.01.26 wyświetleń: 129
Szczegóły ogłoszenia:
Wikuś, grzeczny psiak kochajacy całym sercem, adoptuj go!

Chyba muszę sam sobie znaleźć ten dom, bo ciotki coś nie umieją. Wikuś -Gałgan tak na mnie wołają. Uwielbiam jazdę samochodem, a najlepiej na przednim siedzeniu, mogę tak z Tobą przejechać cały świat i dzięki temu możemy zwiedzać ile się da. Uwielbiam biegać, spacerować więc nie będziesz siedzieć przy mnie i tyć na kanapie. Lubię piłkę, więc mogę kibicować lub z Tobą grać.
Lubie inne psiaki, no dobra nie wszystkie, ale Ty też wszystkich istot ze swojego gatunku nie lubisz. Kocham jedzonko, dobre jedzonko, a nawet marchewkę.
Pięknie potrafię kochać, całym sercem wraz z ogonem, więc będziesz mieć we mnie przyjaciela na całe moje życie. Nie wiem czy lubię mniejsze ludki, dzieci na nie wołacie. Nie miałem kontaktu i nie wiem czego można się po nich spodziewać.
Wiem natomiast, że nie lubię gwiazd internetu czyli kotów. Dlaczego? Hmm nie wiem. No taki własnie jestem i czekam na Ciebie w kojcu hotelikowym.
Nie fajne to jest, bo zimno się robi, a ja poprzednią zimę w domu byłem i czuje, że mój zadek mi coraz bardziej marznie.
Bądź człowiekiem i daj ciepły kąt, a ja dam Ci to co potrafię najbardziej, moją wierność.

Dzwońcie do ciotki, 792 925 982
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.