Ogłoszenie:

Apacz, niekonfliktowy cudowny psiak - zobacz niesamowitą metamorfozę!

dodano: 2019.11.25 ważne do: 2020.01.24 wyświetleń: 132
Szczegóły ogłoszenia:
Apacz, niekonfliktowy cudowny psiak - zobacz niesamowitą metamorfozę!

Historia Apacza zaczyna się gdy wyłysiały, wychudzony i zaniedbany trafił pod opiekę naszego schroniska. Wiele tygodni błąkał się po okolicznej wiosce, ludzie stronili od kontaktu z nim, a jego widok z czasem przyprawiał ludzi o obrzydzenie. Apacz trafił do nas gdy był praktycznie łysy, 99% jego ciała była pokryta strupami i zrogowaciałą skórą. Jedyne włoski które zostały na jego biednym ciele to niewielki irokez na głowie i kępka sierści między łopatkami. Po wielu tygodniach leczenia Apacz wydobrzał i praktycznie nie ma śladu po jego chorobie.
Mimo tego, jak potraktowali go ludzie, Apacz to niesamowicie cudowny i przyjacielski pies. Uwielbia kontakt z człowiekiem, o który bardzo się domaga. Apacz to niewielki pies, może ważyć około 8 kg. Jest młody, jego wiek nie przekracza 3 lat. Apacz jest bezkonfliktowym psem, toleruje za równo psy i koty, z którymi mieszka na co dzień. Potrafi bezbłędnie chodzić na smyczy. Czy cudowny Apacz znajdzie kochający dom? 

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
email: anna.barchanowicz@tlen.pl
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.