Ogłoszenie:

Cola, młoda, łagodna sunia szuka swojego miejsca na ziemi!

dodano: 2019.10.30 ważne do: 2019.12.29 wyświetleń: 146
Szczegóły ogłoszenia:
Cola, młoda, łagodna sunia szuka swojego miejsca na ziemi!

WYROK
ZA TO, ŻE SIĘ URODZIŁA!
PORZUCONA, NIECHCIANA 

Trafiła za kraty z małej wioski, podobno ktoś widział jak została wyrzucona z auta. Na wsi błakąła się od bramy do bramy. Nikt nie chciał przybłędy!! W dodatku suki! Po co komu jakiś pchlarz⁉️ 
Czemu została porzucona⁉️
Może zagryzła  kurę albo pogoniła kota? Może wystraszyła dziecko czy starszą Panią? Może chciała przyjść żeby ktoś pogłaskał i ubrudziła komuś nowe kościołowe buty? Powodów  może być wiele, ale to człowiek powinien siedzieć za kratami, nie ona!!!

Tak trafiła do kojca w oczyszczalni, gdzie jest bardzo smutna. Cały czas próbuje się wydostać, chciałaby biegać i się bawić. Kocha wszystkich, inne psy, ludzi. Dzieci też, tylko Cola skacze, więc nie nadaje się do małego dziecka z uwagi na swoją wielkość. Zachowuje się jak duży szczeniak, taki czasem niezdarny, który nie patrzy gdzie pędzi, ale pędzi przed siebie żeby przewrócić się w najbliższej kałuży albo jeszcze lepiej - wytarzać się w krowim placku! Jak wyjdzie z kojca to chce korzystać z życia całymi łapami. Niestety nie wychodzi codziennie, nie ma na miejscu wolontariuszy, którzy by mogli z nią wychodzić.
Sunia jest młodziutka, ok. roku. Wysterylizowana. 

Przebywa w okolicy Mińska Mazowieckiego 

Pilnie szuka swojego miejsca na ziemi. Adoptuj
te. 791 706 379
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.