Ogłoszenie:

[Do adopcji]: LAKIER - potrzebujący doświadczonej Rodziny!

dodano: 2019.10.28 ważne do: 2020.04.25 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
LAKIER.

Ile to już lat jesteśmy razem? To psiaczek pochodzący z naszej interwencji w gminie Drzewica. Od jakiegoś czasu docierały do nas niepokojące wieści na temat ogromnej liczby psów bezdomnych na tym terenie i zupełnego braku reakcji urzędników na taką sytuację. Tylko
w promieniu 3km od urzędu gminy naliczyliśmy 12 psów bezdomnych.
Lakier był jednym z nich. Jakiś “dowcipniś” pomalował go całego czerwonym sprayem!
I ten biedny psiaczek leżał sobie na rynku, cały czerwony i oczywiście nikt nie zwracał na niego uwagi. My jakoś nie mogliśmy przejść obojętnie.
Udało nam się “doprać” biedną psinę z niemałym trudem, od tego czasu wygląda bardzo przystojnie. Mamy zatem nadzieję, że już zapomniał o przykrych chwilach. Lakier, to piesek bardzo pogodny i zupełnie nieagresywny. Jest jednak uciekinierem, kiedy tylko ma okazję, próbuje dać nogę. Dlatego szukamy dla niego doświadczonej rodziny.
Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.
Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka.
Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812
Informacje dodatkowe:
Nierasowy
Kontakt
Fundacja Azył
ul. Al. Kościuszki 1, Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.