Ogłoszenie:

[Do adopcjI]: BIPIŚ - uwielbiający inne psy!

dodano: 2019.10.28 ważne do: 2020.04.25 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
BIPIŚ najpierw pojechał do nowego domu a później wrócił z adopcji. Okazało się, że nasz Bipiś miewa kłopoty z utrzymaniem w domu czystości. będziemy z nim pracować, bo szkoda, żeby taki fantastyczny psiak siedział u nas zbyt długo! 

HISTORIA BIPISIA BIPIŚ został znaleziony na stacji benzynowej BP. Koczował tam od kilku tygodni…Podobno zjawił się nagle, nie wiadomo skąd! Przyszedł, wszedł na stację i… został. Chudziutki, zmarznięty i przestraszony. Szczęśliwie nikt go stamtąd nie wygonił. Pracownicy stacji pozwoli mu zostać w cieple, dawali jeść i szukali opiekuna.Niestety nikt się po niego nie zgłosił, więc możemy przypuszczać, że ktoś wyrzucił go celowo! 

Po raz pierwszy zobaczyliśmy go leżącego w drzwiach wejściowych na stacji, nie reagującego zupełnie na mijających go ludzi i spory ruch jaki panował dookoła. Niestety stacja położona jest przy trasie szybkiego ruchu, więc Bipisiowi groziło niebezpieczeństwo. Nie mieliśmy zatem wyboru i ze stacji wyjechaliśmy już razem z Bipisiem. Bez problemu pozwolił założyć sobie obrożę i smycz a potem zaczął dreptać za nami, jakby od zawsze był nasz. Samodzielnie wskoczył do samochodu i niemal od razu spokojnie zasnął. Zachowanie Bipisia świadczy, że miał kiedyś dom, chodził na smyczy na spacery i jeździł samochodem. BIPIŚ jest wesołym psiakiem. Nieagresywnym i dobrze czującym się w towarzystwie innych psów.

Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany.Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812
Informacje dodatkowe:
Nierasowy
Kontakt
Fundacja Azył
ul. Al. Kościuszki 1, Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.