Ogłoszenie:

Porzucony w polu Władzio marzy o nowym domu

dodano: 2019.10.21 ważne do: 2020.04.18 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:
Władzio to pies, który trafił do nas niedawno. Jak widać na ostatnich zdjęciach leżał w szczerym polu. Skąd się tam wziął? Raczej sam nie uciekł, bo jest to piesek, który ledwo chodzi. Musimy sprawdzić, jaka jest tego przyczyna, ale fakt jest taki, że raczej nie jest to typ włóczęgi i uciekiniera. Moim zdaniem został w to miejsce wywieziony i wyrzucony w szczerym polu. Był tam podobno ok. 2 tygodni. Ludzie z okolicy go dokarmiali, ale jak tylko kogoś widział, to uciekał w pole. Piotrowi udało się go bez problemu złapać, bo zasnął na tym polu jak kamień i chyba nie słyszał, ze Piotr do niego podchodzi. Bardzo miły i spokojny pies, ale jeszcze bardzo wylękniony. Ale powoli zaczyna też merdać ogonem, jeszcze troche nieśmiało, są postępy! Czy komuś zginął? Czy ktoś się go pozbył? Może zmarł właściciel, a "spadkobiercy" rozwiązali problem? Bo fizycznie pies nie wygląda źle - musiał mieć wcześniej dom. Piesek jest głuchy, ma około 12 lat, nie ma już prawie zębów. Nie umie chodzić na smyczy. Czy taki pies ma szansę na dom? Jak już wiecie my w cuda wierzymy, więc będziemy szukać. A poza tym szukamy mu opiekuna wirtualnego! Pies zostal znaleziony miedzy miejscowością Władysławowo a Lorenki. To jest za Zgierzem, a dokładnie za miejscowością, która nazywa się Biała. Pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000 Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.

Prezentowany pies jest pod opieka Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetowa http://www.fundacjaazyl.eu.

Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie.

tel. +48 669 705 010 lub tel. +48 783 705 010


PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU: Fundacja Azyl jest Organizacja Pożytku Publicznego. Pomóż naszym podopiecznym przekazując 1% podatku. Przekazanie 1% jest banalnie proste.Wystarczy wypełniając PIT (zeznanie podatkowe) we wskazanym miejscu podać nazwę fundacji: Fundacja AZYL oraz numer KRS 000030381 2

KOCHASZ ZWIERZAKI, ALE NIE MOŻESZ ADOPTOWAĆ PSA? Za mało czasu,

za dużo pracy, za małe mieszkanie? Zapraszamy na naszą stronę http://www.fundacjaazyl.eu, dowiedz się wszystkiego o wirtualnej adopcji!

NIE KUPUJ, ADOPTUJ! W polskich schroniskach i fundacjach przebywają setki tysięcy bezdomnych zwierząt. Jest ich aż tyle głównie z powodu ich bezmyślnego rozmnażania przez właścicieli. Wiele z tych zwierząt to cudowne istoty, czekające za kratami na kochający dom. Są tam też szczeniaki, małe kotki, są zwierzęta rasowe. W sieci znajdziesz także ogłoszenia

o adopcji innych zwierząt: świnek morskich, królików, fretek. Jeśli chcesz mieć takie zwierzę, nie kupuj, adoptuj! Kupując zwierzęta, napędzasz rynek: handlarze wiedzą, że nie będzie problemów ze sprzedaniem zwierzęcia, wiec dalej rozmnażają pseudorasowe osobniki.W takich hodowlach panują często okropne warunki. Kupując zwierzę odbierasz szanse na dom zwierzakom, które czekają w schroniskach. Na pseudohodowle jest tylko jeden sposób: muszą przestać się opłacać. Nie kupuj zwierząt, namawiaj znajomych na adopcję!
Informacje dodatkowe:
mieszaniec
Kontakt
Fundacja Azyl
Zgierz/Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.