Ogłoszenie:

Szarik został sam, podaruj mu nowy dom

dodano: 2019.10.21 ważne do: 2020.04.18 wyświetleń: 152
Szczegóły ogłoszenia:
Szarik to nieduży, okolo 6-7 letni mieszaniec ze smutną historią . Właściciele zupelnie się nim nie interesowali, pilnował posesji ,ale opiekunowie zrezygnowali z jego wiernej posługi . Piesek został sam. Szarik posiada książeczkę zdrowia, będzie wykastrowany. Chodzi na smyczy, mimo złych życiowych doswiadczeń jest serdecznym psem ,który pragnie miłości, ludzkiego ciepła i troski .Kontakt dla zainteresowanych tel .: 724 774 747

Prezentowany pies jest pod opieka Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetowa http://www.fundacjaazyl.eu.





Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 

tel. +48 669 705 010 lub  tel. +48 783 705 010 


PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU: Fundacja Azyl jest Organizacja Pożytku Publicznego. Pomóż naszym podopiecznym przekazując 1% podatku. Przekazanie 1% jest banalnie proste.



Wystarczy wypełniając PIT (zeznanie podatkowe) we wskazanym miejscu podać nazwę fundacji: Fundacja AZYL oraz numer KRS 000030381 2





KOCHASZ ZWIERZAKI, ALE NIE MOŻESZ ADOPTOWAĆ PSA? Za mało czasu,

za dużo pracy, za małe mieszkanie? Zapraszamy na naszą stronę http://www.fundacjaazyl.eu, dowiedz się wszystkiego o wirtualnej adopcji!





NIE KUPUJ, ADOPTUJ! W polskich schroniskach i fundacjach przebywają setki tysięcy bezdomnych zwierząt. Jest ich aż tyle głównie z powodu ich bezmyślnego rozmnażania przez właścicieli. Wiele z tych zwierząt to cudowne istoty, czekające za kratami na kochający dom. Są tam też szczeniaki, małe kotki, są zwierzęta rasowe. W sieci znajdziesz także ogłoszenia

o adopcji innych zwierząt: świnek morskich, królików, fretek. Jeśli chcesz mieć takie zwierzę, nie kupuj, adoptuj! Kupując zwierzęta, napędzasz rynek: handlarze wiedzą, że nie będzie problemów ze sprzedaniem zwierzęcia, wiec dalej rozmnażają pseudorasowe osobniki.



W takich hodowlach panują często okropne warunki. Kupując zwierzę odbierasz szanse na dom zwierzakom, które czekają w schroniskach. Na pseudohodowle jest tylko jeden sposób: muszą przestać się opłacać. Nie kupuj zwierząt, namawiaj znajomych na adopcję!
Informacje dodatkowe:
mieszaniec
Kontakt
Fundacja Azyl
Tuszyn, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.