Ogłoszenie:

Szczeniaki pilnie do adopcji

dodano: 2019.07.08 ważne do: 2020.01.04 wyświetleń: 375
Szczegóły ogłoszenia:

Takie maluchy pilnie szukają domu. Jak ważna jest sterylizacja, widzimy właśnie na takich przykładach. Szkoda, że właściciele tych piesków zadzwonili do nas z prośbą o pomoc w szukaniu domów, a nie z prośbą o pomoc w wysterylizowaniu suni. Oczywiście, jak tylko pieski znajdą domy zajmiemy się sterylizacją ich mamy. Teraz jednak bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu dla nich domów. Psiaczki będą dowiezione do nowego domu, odrobaczone, zaczipowane i zaszczepione. W przyszłości gwarantujemy też sterylizację lub kastrację Pieski przebywają na wsi, więc niestety ich los nie jest zbyt pewny. Bardzo prosimy o udostępnianie ogłoszenia. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691799579

Prezentowany pies jest pod opieka Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetowa http://www.fundacjaazyl.eu.


Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. +48 669 705 010 lub +48 783 705 010 , @


PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU: Fundacja Azyl jest Organizacja Pożytku Publicznego. Pomóż naszym podopiecznym przekazując 1% podatku. Przekazanie 1% jest banalnie proste.

Wystarczy wypełniając PIT (zeznanie podatkowe) we wskazanym miejscu podać nazwę fundacji: Fundacja AZYL oraz numer KRS 000030381 2


KOCHASZ ZWIERZAKI, ALE NIE MOŻESZ ADOPTOWAĆ PSA? Za mało czasu,
za dużo pracy, za małe mieszkanie? Zapraszamy na naszą stronę http://www.fundacjaazyl.eu, dowiedz się wszystkiego o wirtualnej adopcji!


NIE KUPUJ, ADOPTUJ! W polskich schroniskach i fundacjach przebywają setki tysięcy bezdomnych zwierząt. Jest ich aż tyle głównie z powodu ich bezmyślnego rozmnażania przez właścicieli. Wiele z tych zwierząt to cudowne istoty, czekające za kratami na kochający dom. Są tam też szczeniaki, małe kotki, są zwierzęta rasowe. W sieci znajdziesz także ogłoszenia
o adopcji innych zwierząt: świnek morskich, królików, fretek. Jeśli chcesz mieć takie zwierzę, nie kupuj, adoptuj! Kupując zwierzęta, napędzasz rynek: handlarze wiedzą, że nie będzie problemów ze sprzedaniem zwierzęcia, wiec dalej rozmnażają pseudorasowe osobniki.

W takich hodowlach panują często okropne warunki. Kupując zwierzę odbierasz szanse na dom zwierzakom, które czekają w schroniskach. Na pseudohodowle jest tylko jeden sposób: muszą przestać się opłacać. Nie kupuj zwierząt, namawiaj znajomych na adopcję! 
Kontakt
Fundacja Azyl
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.