Ogłoszenie:

Mamej - przyjazny,ufny pies do adopcji

dodano: 2019.02.07 ważne do: 2019.08.06 wyświetleń: 251
Szczegóły ogłoszenia:
 Mamej to psiak, który w listopadzie 2017 roku został znaleziony na Bałutach. Nie wiemy czy zaginął czy został porzucony, choć w to drugie trudno trochę uwierzyć, bo Mamej trzyma się człowieka jakby był przyklejony. Może ktoś zna właściciela? Gdy do nas trafił był wycieńczony, wychudzony i chory. Miał zapalenie pęcherza, zapalenie okrężnicy i dosłownie słaniał się na nogach. Po kilku tygodniach leczenia i dokarmiania przybrał trochę na wadze lecz nadal trudno jeszcze powiedzieć, że wygląda dobrze. Nadal też ma sporą niedowagę. Szukamy dla niego wirtualnego opiekuna, który pozwoli nam zapewnić mu dalsze leczenie i spokojną starość. Gdyby jakimś cudem znalazł się ktoś, kto zechce dać mu prawdziwy dom nie wykluczmy takiej możliwości! Jednak musiałby to być dom wyjątkowy, dom który zapewni mu wszystko, co najlepsze. Bo Mamej jest psem cudownym: łagodnym, spokojnym, niezwykle ufnym, pozbawionym jakiejkolwiek agresji zarówno w stosunku do ludzi, jak też innych zwierząt. W sprawie właściciela, adopcji lub adopcji wirtualnej prosimy o kontakt pod numerem 691 799 579
Prezentowany pies jest pod opieka Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetowa http://www.fundacjaazyl.eu.


Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. +48 669 705 010 lub +48 783 705 010 , @


PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU: Fundacja Azyl jest Organizacja Pożytku Publicznego. Pomóż naszym podopiecznym przekazując 1% podatku. Przekazanie 1% jest banalnie proste.

Wystarczy wypełniając PIT (zeznanie podatkowe) we wskazanym miejscu podać nazwę fundacji: Fundacja AZYL oraz numer KRS 000030381 2


KOCHASZ ZWIERZAKI, ALE NIE MOŻESZ ADOPTOWAĆ PSA? Za mało czasu, 
za dużo pracy, za małe mieszkanie? Zapraszamy na naszą stronę http://www.fundacjaazyl.eu, dowiedz się wszystkiego o wirtualnej adopcji!


NIE KUPUJ, ADOPTUJ! W polskich schroniskach i fundacjach przebywają setki tysięcy bezdomnych zwierząt. Jest ich aż tyle głównie z powodu ich bezmyślnego rozmnażania przez właścicieli. Wiele z tych zwierząt to cudowne istoty, czekające za kratami na kochający dom. Są tam też szczeniaki, małe kotki, są zwierzęta rasowe. W sieci znajdziesz także ogłoszenia 
o adopcji innych zwierząt: świnek morskich, królików, fretek. Jeśli chcesz mieć takie zwierzę, nie kupuj, adoptuj! Kupując zwierzęta, napędzasz rynek: handlarze wiedzą, że nie będzie problemów ze sprzedaniem zwierzęcia, wiec dalej rozmnażają pseudorasowe osobniki. 

W takich hodowlach panują często okropne warunki. Kupując zwierzę odbierasz szanse na dom zwierzakom, które czekają w schroniskach. Na pseudohodowle jest tylko jeden sposób: muszą przestać się opłacać. Nie kupuj zwierząt, namawiaj znajomych na adopcję!
Informacje dodatkowe:
mieszaniec
Kontakt
Fundacja Azyl
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.