Ogłoszenie:

Ogłoszenie matrymonialne!!! - Willy szuka drugiej połowy

dodano: 2018.10.21 ważne do: 2019.04.19 wyświetleń: 195
Szczegóły ogłoszenia:
Przystojny, zabawny, zawsze uśmiechnięty Pan szuka swojej drugiej połówki na zawsze. Wie, że taka stąpa po świecie i jej serce mocniej zabije, gdy przeczyta to ogłoszenie. A co ten kawaler napisał o sobie? Sami zobaczcie.
Nie jestem idealny, jak każdy, ale jak pokocham, to mocno i na zawsze. Jeśli chcesz mogę z Tobą spać na kanapie i ogrzewać Cię, gdy będzie Ci zimno. Całusów ode mnie dostaniesz miliony, bo jesteś tego wart, mój przyszły wspaniały człowieku. Będę za Tobą kroczył wszędzie, nawet do ubikacji, bo nie lubię samotności. Wiem też, że czasem będę musiał zostać sam, bo nie wszędzie psy są lubiane i chciane. Wtedy będę czekał na Ciebie, a gdy ujrzę Cię już w drzwiach, przywitam tak, jak się wita najwspanialszą osobą na świecie. Będę leżał blisko Ciebie i drzemał lub wpatrywał się w Ciebie oczami pełnymi miłości, czekając na głaski. Uwielbiam je i pragnę byś mnie nimi obdarzał, mój drogi człowieku. Czasem będę broił, bo taka moja natura. Pańcia tymczasowa mówi, że jestem nieogarnięty, ale cudowny. Więc nie karć mnie, gdy pogryzę dzieciakom zabawki, ukradnę jedzenie lub rozgryzę Ci kapcie. To jest silniejsze ode mnie, ale zrozum, nie robię tego złośliwie.
Na spacerach też potrafię pociągnąć i czasem chcę się rzucać na inne psy. Robię to, by Cię bronić i Twoim zadaniem będzie uspokojenie moich emocji i zapewnienie, że nic Ci nie grozi!
Wiem jedno, jak dasz mi dom, który będzie pełen miłości i wyrozumiałości dla mnie, to będę bardzo szczęśliwy. Do domu z dzieciakami się nadaję, bo je bardzo mocno kocham, z innymi psami też się dogaduję, ale lepiej, aby pies był starszy, bo jak będzie młody, to wtedy skupiam się na nim i czasem mam w nosie człowieka, i go nie słucham.
Aportuję piłki, ale szybko mi się to nudzi, więc nie zawsze mam ochotę to robić. Szybko się rozpraszam, bo byłem w pseudohodowli i teraz czerpię z życia całymi garściami, bo nie wiem kiedy to się skończy! Taki jestem szczęśliwy!!!
Bardzo mocno się przywiązuję i szukam człowieka na całe życie, na dobre i na złe. Chcę abyś był przy mnie, gdy będę starszy i zacznę chorować, chcę byś mnie wtedy wspierał. Porzucenia nie zniosę, pęknie mi serce...
Moja druga połówko, czekam na Ciebie i jeśli jesteś w stanie zaakceptować mnie z moimi wadami i pokochać na zawsze, to jesteśmy sobie pisani!!! Wypełnij ankietę adopcyjną: http://labradory.info.pl/ankieta/
Pozdrawiam William.

Kontakt:
ogloszenia@labradory.info
660 455 051
Informacje dodatkowe:
labrador mix
Kontakt
Agnieszka
Ożarowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.