Ogłoszenie:

OTOZ Animals - Chillupa - maleńka skrzywdzona suczka potrzebuje miłości!

dodano: 2018.08.30 ważne do: 2019.02.26 wyświetleń: 147
Szczegóły ogłoszenia:
"Jesteśmy domem tymczasowym dla tych najbardziej zranionych i skrzywdzonych psiaków. Poznajcie naszą nową podopieczną. Chillupa ma około 5 lat ale wciąż, jak uroczy szczeniak, zmaga się z lękiem przed otaczającym ją światem. Gdy do nas trafiła bała się swojego własnego cienia znajdując ukojenie od wszystkiego co straszne w swoim małym raju na dywaniku pod krzesłem. Postanowiliśmy sprawić, że Chillupa stanie się najbardziej kochanym psem na świecie.
I... Mała postanowiła każdego dnia udowadniać nam, że jest to możliwe. Każdego kolejnego poranka Chillupa coraz bardziej wychodzi do ludzi, chociaż wciąż zachowuje dystans, żeby przekonać się w stu procentach, że nic jej nie grozi. Przy tym nie ma w sobie cienia agresji, po prostu jest ostrożna i lekko wycofana. Jednak gdy wie, że jest bezpieczna wynagradza to słodkimi liźnięciami po dłoniach i nieśmiałym przychodzeniem pod same stopy, prosząc o choć odrobinę pieszczot. Na spacerach Chillupa zmienia całkowicie swoje oblicze. Jest najradośniejszym psem na świecie, kiedy może mieć kontakt z poranną mokrą trawą i otwartą przestrzenią. Zaczyna wtedy biegać dookoła swojego człowieka, kładąc się na plecach i domagając się uwagi a zwłaszcza drapania po brzuszku. Od razu widać, że Chillupa marzy o byciu małym kanapowym pieskiem, który będzie oczkiem w głowie swojego właściciela. Lecz najpierw trzeba udowodnić, że nic jej nie skrzywdzi, gdy pozwoli sobie na pełne zaufanie. "
Chillupa idealnie odnajduje się wśród psów, kotów i dzieci. Potrzebuje wyrozumiałego opiekuna, który da jej miłość i czas. Uwielbia przestrzeń dlatego dobrze by było gdyby zamieszkała w mieszkaniu z ogródkiem bądź w domu. Jest maleńką, kilkukilogramową przyjaciółką na dobre i złe. Czy znajdzie się dobra dusza, która pokocha taką małą, skrzywdzoną istotkę?

Chillupa przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku.
Suczka jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji z opiekunką:
P. Kasia – 606 110 702
e-mail: Adopcja.psa@op.pl

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew
http://www.schroniskotczew.pl
Informacje dodatkowe:
Mieszaniec
Kontakt
OTOZ Animals Tczew
ul. Malinowska, 83-110 Tczew, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.