Ogłoszenie:

Waldi - uśmiechnięty pies czeka na dom

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2019.01.31 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:


Waldi (nr rej. P-2651/17) to pies średniej wielkości, urodzony w około 2010 roku. Przyjechał do Schroniska 21.11.2017r. Początkowo, zachowywał się jak pies wolnożyjący. Nie potrafił chodzić na smyczy, a relacja z człowiekiem wydawała się czymś zupełnie nowym. Dotyk ludzki go paraliżował. Dzięki pracy pracowników i wolontariuszy, nabrał ogłady. Nabrał zaufania do człowieka. W chwili obecnej można go głaskać i przytulać jednak pies potrzebuję chwili czasu aby się oswoić z nową osobą. Jednak w dalszym ciągu boi się gwałtownych ruchów. Nie znamy jego przeszłości, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że kiedyś był uderzony. Ponad to boi się dużego zgiełku ulicznego, i przejeżdżających rowerów. Pies może zamieszkać w bloku, jednak zgiełk osiedlowy może go przytłaczać. Idealnie mu będzie na osiedlu domków jednorodzinnych w ciszy i spokoju. Pies nie przeskakuje ogrodzenia dlatego może być zarówno psem domowym jak i podwórkowym.  
Coraz lepiej chodzi na smyczy. Póki co nie reaguje na imię więc łatwo będzie je zmienić po adopcji. Na inne psy nie reaguje, przechodzi obok nich nie zainteresowany.
Województwo: podlaskie
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: niesprawdzony
Stosunek do psów/suk: uległy
Stosunek do kotów: nie sprawdzony
Charakter psa: spokojny
Aktywność psa: średnia
Potrzeby psa: kontakt z człowiekiem, oswajanie go z otoczeniem

Pies znajduje się pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: 85 675 37 00 pn-pt 10-17.
Kontakt
Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku
ul. Dolistowska 2, 15-267 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.