Ogłoszenie:

Pimpek szuka domu!

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2018.09.25 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:
Pimpuś to młody psiak wychowany od szczeniaka w mieszkaniu. Adoptowany z innego okolicznego schroniska jako szczeniak. Przed świętami Bożego Narodzenia oddany bez skrupułów i jakiegokolwiek żalu do schroniska. W sumie właściciel chciał go uśpić, bo stwierdził, że pies jest agresywny i ugryzł dziecko. Na szczęście weterynarz się nie zgodził i odesłał Pana do schroniska. Pimpek został przyjęty... przez dwa tygodnie trząsł się ze strachu jak galareta i próbował gryźć. Po tym czasie udało nawiązać się z nim kontakt i większość pracowników jest w stanie się nim opiekować (tym osobom zaufał).
Jednakże ewidentnie pies jest źle wychowany, rozpuszczony w negatywnym tego słowa znaczeniu. W schronisku prac. pracują nad tym i z dnia na dzień jest lepiej. :) W stosunku do nowych osób jest bardzo ostrożny, wymaga czasu na akceptację. Jednakże dzięki spacerom z wolontariuszami również zrobił ogromne postępy w kontaktach z nowo poznanymi osobami.
Pimpek zachowuje czystość w pomieszczeniach, ruch miejski nie jest mu obcy. 
Psiak ma potencjał na fajnego, wiernego psiego przyjaciela tylko wymaga to trochę czasu, cierpliwości i doświadczenia, żeby naprawić błędy popełnione przez byłego właściciela przez ostatnie kilka lat.
PIMPEK
MIESZANIEC 
WYKASTROWANY
WIEK: 05/2014
WZROST: OK 35 CM
WAGA: OK 13 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: RACZEJ POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: NIE POLECANY DO DOMU Z MAŁYMI DZIEĆMI
Informacje dodatkowe:
mieszaniec
Kontakt
Wojtek Gruszczynski
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.