Ogłoszenie:

Nel – suczka w typie amstaffa, tylko dla doświadczonych!

dodano: 2018.03.13 ważne do: 2018.04.12 wyświetleń: 303
Szczegóły ogłoszenia:
Nel to młoda, około roczna suczka w typie amstaffa. Została przekazana do Schroniska po tym, jak została odebrana poprzednim właścicielom, którzy nie zapewnili jej dostatecznej opieki. Trafiła do nas niedożywiona z chorą skórą (zdiagnozowana grzybica, aktualnie wyleczona). Po tak długim czasie udało się doprowadzić kondycję Nel do stanu, w którym możemy oddać ją do adopcji.
Szukamy jej domu u osób świadomych problemów behawioralnych, które Nel posiada. Mamy na myśli: problemy z zostawaniem w samotności – jeśli Nel jest niewybiegana i niewymęczona fizyczną aktywnością, to niestety pojawia się problem z gryzieniem koców, misek, zabawek. Dodatkowo Nel ma silną kontrolę zasobów – pilnuje jedzenia, oprócz suchej karmy, którego być może miała niedostatek wcześniej. Nel nauczyła się u nas załatwiać potrzeby na wybiegu, wcześniej miała problem z utrzymaniem czystości. Jest trochę brudaskiem i 8 godzin to dla niej niemożliwe, aby zachować czystość.
Nel nie akceptuje kotów. Psy toleruje, ale jest bardzo nachalna i ma nieostrożne, brutalne pomysły na zabawy i gonitwy, co nie każdy pies akceptuje. Swoich opiekunów uwielbia, jest bardzo radosnym, energicznym psem. Nie jest bojaźliwa, kuli się jedynie przy podniesionej ręce.
Szukamy jej domu bez dzieci. To ważny warunek i nie podlega dla nas dyskusji, dla bezpieczeństwa dziecka i Nel. Nie wydamy jej do mieszkania na dworze. To pies bez podszerstka, z krótką sierścią. Zamarznie, żyjąc na dworze…
Suczka jest niesamowita, uwielbia zabawy szarpania się zabawką, ganiania za piłeczkami. Jest stworzona do biegania i wszelkiego ruchu, po prostu to kocha, gdy tylko obok jest jej opiekun.
Czy znajdzie się dla niej ciepły kąt?
Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.
Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663
Kontakt
FMP Schronisko w Świdnicy
ul. Pogodna 3, 58-100 Świdnica, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.