[Do adopcji]: NELEK - potrzebujący troskliwego domu!

Zdjęcia:

Województwo: łódzkie
Firma: Fundacja Azył
Powiat: m. Łódź
Miejscowość: Łódź
Ulica: Al. Kościuszki 1
Telefon: 691799579
Strona WWW: http://fundacjaazyl.eu/
   
dodano: 2019.10.28
ważne do: 2020.04.25

Informacje dodatkowe:

Nierasowy

Szczegóły ogłoszenia:

NELEK, nikomu nie wypominając wieku, ma już około stu lat. To psiak, który został znaleziony w krzakach na poboczu drogi. Pies był strasznie chudy, praktycznie zagłodzony, a obok stała torba z karmą. Mało prawdopodobne, by zostawił ją tam jego “troskliwy” właściciel. Raczej ktoś, kto w ten sposób próbował mu pomóc. Szkoda tylko, że również zostawił go w tych krzakach na pastwę losu.
Znalazł sie jednak ktoś, kto zawiadomił nas o Nelku i wkrótce jego stan zaczął się poprawiać. Teraz Nelek wygląda, jak pączek i nie brakuje mu praktycznie niczego oprócz własnego domu. Chociaż kto chciałby takiego staruszka… Jest psiakiem bardzo pogodnym, niekonfliktowym, nieagresywnym. Możecie nas wesprzeć w opiece nad nim wpłacając darowiznę na podane niżej konto.
Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.
Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka.
Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom.
Nasz KRS 0000303812