OTOZ Animals - Szelbi - wesoła, młoda i szalona suczka czeka na domek!

Zdjęcia:

Województwo: pomorskie
Firma: OTOZ Animals Tczew
Powiat: tczewski
Miejscowość: Tczew
Kod pocztowy: 83-110
Ulica: Malinowska
Telefon: 58 531 96 56
Strona WWW: www.schroniskotczew.pl
   
dodano: 2019.03.22
ważne do: 2019.09.18

Informacje dodatkowe:

Mieszaniec

Szczegóły ogłoszenia:

Zwariowana, szalona, zakręcona. Taka jest nasza Szelbi. Można by pomyśleć, że to szczeniak, którego wszędzie pełno. Jednak Szelbi okazała się 3 letnią krejzolką przy której nie da się smucić!
Gdy tylko wyjdzie się z nią na wybieg, rozpoczyna się szalony galop, fruwają zabawki a człowiek dostaje całusy i wesołe podskoki. Szelbi jest wulkanem energii, choć przy swoim szaleństwie potrafi słuchać człowieka i nawet usiąść lub podać łapkę. Jest oazą łagodności, nie ma w sobie ani cienia agresji. Z innymi zwierzętami dogaduje się bez większych problemów. Dla niej liczy się człowiek i zabawa. Najlepszy byłby dla niej aktywny dom, w którym mogłaby rozładować swoją energię na wspólnych długich spacerach lub innych sportach. Jest dość sporym psiakiem, najlepiej nadawałaby się do domu, z ogrodem. Jednak przy dobrej nauce, mogłaby zamieszkać również w mieszkaniu. Choć jest łagodna, dom z malutkimi dziećmi nie byłby najlepszą opcją, ze względu na swoją nieporadność mogłaby przez przypadek przewrócić brzdąca przy swoich dzikich harcach.:)
Przede wszystkim szukamy domu, który będzie ją kochał jak członka rodziny i nigdy już jej nie opuści! Szelbi na pewno wniesie wiele radości i uśmiechu do życia swoich opiekunów. Z Nią nie da się nudzić! :)

Szelbi przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku: 74/19
Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.
Przed adopcją zostanie wysterylizowana bądź będzie to warunkiem.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję:
tel. 58 531 96 56
e-mail: tczew.schronisko@wp.pl
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew
http://www.schroniskotczew.pl