ZOSIA malutka sunia szuka domu z ogrodem

Psy Adopcja

Opublikowano: 11-06-2024 | Wygaśnie: 08-12-2024

Wyświetleń: 35 (unikalne: 34)

{{ phone }}

Musisz być zalogowany aby zobaczyć adres email

Dodane przez:
Mirek
Lokalizacja: Polska
Opolskie
Opole
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Opcje adopcji - psy: Oddam psa do adopcji

Opis

ZOSIA ma 4 latka, od trzech lat czeka w hotelikach na domek.
Malutka, cudna, grzeczna, po prostu psi ideał. Kocha ludzi i zwierzęta.
Dwa lata spędziła u Gosi. Ledwo zdarzyła zaprzyjaźnić z jakimś pieskiem , ten znajdował domek i Zosia odprowadzała go furtki.
Patrzyła jeszcze smutnymi oczkami za odjeżdżającym samochodem a po-tem że spuszczoną główką wracała na swoje posłanko. Tak sytuacja po-wtarzała się wielokrotnie.
Tak wiele przyjaźni Zosia żegnała za bramą hoteliku. Kolejny rok to hotelik u Kasi. Pokładaliśmy ogromne nadzieje, że tym razem się uda. Ale nieste-ty. Zosia ma ogromny problem z dotykiem ludzkiej ręki. Nie wiem co sie-dzi w tej małej psiej główce, że tak ją blokuje i nie pozwala się dotknąć. Zosieńka cudownie odnajduje się w domu. Za człowiekiem chodzi jak cień, zachowuje czystość, nie niszczy, jest grzeczna i taka kochana. Nawet do łóżeczka chętnie wskakuje. Zosia jest teraz w hoteliku u Elizy.
Eliza pracuje z Zosieńką codziennie a my cichutko wierzymy, że ona prze-kona tę małą istotkę że ręka człowieka może być ukojeniem dla jej ciałka.
Szukamy Zosieńce domu. Gdyby ktoś pokochał te kruszynę taką jaka jest i dał jej szczęście bycia w jego domu na resztę dni, to Zosia pokocha i od-da swoje serce a w nocy wskoczy do łóżka i ułoży się przy stopach. A mo-że z czasem pozwoli się dotknąć i przytulić ?
Zosia nigdy nie miała swojej zbiórki. Nie wiemy jak dajemy rade przez tyle lat opłacać jej pobyt w hotelikach.
Gdyby ktoś zechciał wesprzeć Zosię groszem, będziemy bardzo wdzięcz-ne.
Zosia jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana i czeka w hoteliku pod Łodzią na rodzinę bez dzieci. Odpowiedzialny domek.

STOWARZYSZENIE BEZDOMNE SERDUSZKA
tel. w sprawie adopcji:
605 614 092 - Iwona
Jesteśmy na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/376866729531813

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Malinka – psia indywidualistka szuka spokojnego domu!

Malinka. Boję się, bo ten post to ostatnia rzecz, jaką mogę dla niej zrobić. Jeżeli się nie uda, utknie w hotelu, i choć ma tam wszystko, co potrzebne do życia, nigdy nie zazna właściwego spokoju… Je...

 

Lisek - wspaniały, delikatny, piękny pies!

Lisek - wspaniały, delikatny, piękny pies! Lisek to wspaniały psiak. Ma piękną rudą sierść. Wyrzucony na ulicę, został zabezpieczony przez Fundację i trafił do hoteliku. Lisek kocha ludzi, lubi i...

 

Ministrant - nieoszlifowany diament!

Ministrant - nieoszlifowany diament! Ministrant- od wielu długich lat niezauważony przez NIKOGO! Jak to możliwe? Czy to dlatego, że "nie wyróżnia się" niczym wśród innych 200 psów? Może w innym ż...

 

Miki - rozkoszna, spokojna sunia - pokochaj!

Miki - rozkoszna, spokojna sunia - pokochaj! W oczach psa można wyczytać jego przeszłość - Miki, odebrana razem ze szczeniętami, wdzięczna, wierna szuka bezpiecznej przystani. Miki to cudowna sucz...

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję